Відгуки

Залиште свій відгук на карті Google
Вадим
21 грудня 2018
Показати…
Хочу поблагодарить команду i-Soft за создание моего сайта roletka-shop.com. Работу сделали быстро и, главное, качественно, с учётом всех нюансов и пожеланий.Особо хочу отметить щепетильное отношение к решению поставленных задач Вадима Якубец, с таким профессионалом приятно работать.Спасибо за текущую поддержку сайта и понимание наших, порой непростых, требований.
Марина
29 листопада 2018
Показати…
Ми звернулись до спеціалістів веб-студії з проханням швидко створити сайт для нашого тренінгового центру. В нас було багато питань, прохань та специфічних ідей. Всі наші побажання були максимально враховані та втілені на сайті, в результаті чого, він вийшов навіть кращим ніж ми очікували.Дякуємо команді веб-студії за співпрацю!
Шулякова Галина
10 січня 2018
Показати…
Хочу поблагодарить всю Вашу компанию за отличную работу! Ваша компания - это команда настоящих профессионалов своего дела! Обращалась дважды и получила два отличных сайта: Roll-deco.com.ua и Jaluzi-svyatoshin.com.ua. Всем рекомендую! Спасибо огромное!
Наталия
8 жовтня 2017
Показати…
Огромное спасибо Вадиму и его сотрудникам! Сайт сделали суперским! Всем буду советовать только эту компанию!
Відгук від директора ТОВ ТБК «МАГОК»
31 березня 2017
Показати…
Відгук від директора ТОВ ТБК «МАГОК»

Дякую за роботу, спасибі за сайт MAGOK.COM.UA!

З повагою, директор ТОВ ТБК «МАГОК» Микола Вакулін

Відгук від Благодійного Фонду «Дітям твоїм, Україно!»
19 вересня 2016
Показати…
Відгук від Благодійного Фонду «Дітям твоїм, Україно!»

Вадим, величезне спасибі за сайт Благодійний Фонд «Дітям твоїм, Україно!»

Всі в захваті. Ти як завжди на висоті.

Акімов Андрій Геннадійович

Засновник, Голова правлiння Благодійний Фонд «Дітям твоїм, Україно!»

Відгук про роботу сайту інтернет-магазину «ПлатОк!»
16 квітня 2016
Показати…
Відгук про роботу сайту інтернет-магазину «ПлатОк!»

З компанією «i-Soft» я співпрацюю більше чотирьох років. За цей час нами був з нуля створено сайт інтернет-магазину «ПлатОк!», а через два роки після запуску сайту в роботу був зроблений новий сайт, який вже враховував усі попередні напрацювання та побажання від клієнтів.

Вадиму дякую за підказки, допомогу, підтримку і готовністю приділити свій час навіть пояснюючи «зрозумілі» терміни та дії.

Так що завдяки цій допомозі сайт знаходиться в TOP видачі пошукових систем по важливим «продаючим» запитам.

Так, і більш ніж за чотири роки ніколи не виникало проблем ні з роботою сайту, ні з хостингом.

Сайт працює як автомат Калашникова — чітко виконує свою функцію без осічок.

Відгук від туристичної компанії «ТамТур» про роботу з «i-Soft»
14 квітня 2016
Показати…
Відгук від туристичної компанії «ТамТур» про роботу з «i-Soft»

Хочемо виразити величезну подяку «i-Soft» за створення, допомогу і оперативність у вирішенні будь-яких труднощів з сайтом "ТамТур". З цією організацією ми працюємо вже більше 3 років.

За ці роки вони встигли зарекомендувати себе як надійні з бездоганною репутацією.

Особлива подяка Вадиму за його доброзичливість. Працівники компанії зажди пропонують каву, завжди йдуть на поступки, радять безкоштовно, як збільшити кількість відвідувачів на сайті.

Якщо ви зупинили свій вибір саме на цій компанії то проблем у Вас не буде. Ми з ними працюємо і Вам рекомендуємо.

Дякую за "ТамТур".

Керівництво.

Відгук від власника сайту Стіртех-Бровари
24 березня 2016
Показати…
Відгук від власника сайту Стіртех-Бровари

Всім добрий день! Хочу і я залишити відгук про компанію «i-Soft», та її працівників.

Як починаючий підприємець, на початку своєї діяльності, прийняв рішення про створення сайту, який би представляв інформацію про мене і послуги, які я надаю.

І тут же зіткнувся з проблемою! Настільки різні пропозиції, рішення, варіанти розміщення.... І суцільне кидалово на гроші, з щомісячним внеском 300 – 400 USD. Вже було зневірився і спробував написати сайт сам! Дурна ідея(((

За порадою друга, звернувся до Вадима, засновника «i-Soft». Мене в ньому привернула чесність, порядність, і генерація робочих ідей мало не на ходу!!! Я зважився віддати долю свого сайту в його руки. І що Ви собі думаєте? Через місяць готова платформа! Почався процес просування сайту, розкручування, наповнення інформацією.

Пройшов рік методичної роботи «i-Soft» і ось результат:

  1. Сайт в топ 5 в пошуковику, за запитом, який відповідає моїй діяльності
  2. Сайт покращав, став впізнаваний, навіть деякі мої клієнти просили познайомити з розробником сайту.
  3. Витрати на підтримання його працездатності 1500 грн. в місяць !!! проти 300-400 USD!!
  4. Постійна технічна підтримка з боку «i-Soft».

Підсумуємо!

Люди чесні, творчі, відповідальні! Бажаю успіхів та процвітання, і рекомендую всім!!!

Відгук у Фейсбуці про парсери та про людей
28 квітня 2015
Показати…
Відгук у Фейсбуці про парсери та про людей

Мабуть варто окремим постом несамовито порекомендувати до роботи з Вадим Якубець.Він як "людина з Кемерово - прийшов і мовчки поправив все". Заощадивши нам годин 50 роботи, витративши на це годину.

Відпарсив 10000 кольорів на 2000 картинках з палітрами, передав мені парсер. Просто людині потрібні були коди кольорів на нашому сайті, і він як досвідчений і наш постійний відвідувач мовчки зробив, а потім порадив, а не навпаки.

Якби таких людей з такими підходами в світі було б на 10% більше - технологія телепорту була б трохи ближче до реальності, я думаю.

Пруф

Відгук від власника сайту «Київград-Тур» Лариси Колток
12 листопада 2013
Показати…
Відгук від власника сайту «Київград-Тур» Лариси Колток

Хочу сказати ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ Вадиму за ПРОФЕСІОНАЛІЗМ!

Сайт моєї фірми "Київград - Тур", який він зробив - неймовірний!!! Завдяки сайту нас знайшли туристи з Москви, Гомеля, Вільнюса і, звичайно, з усієї України...

Працювати з Вадимом легко і приємно - він коректно підкаже, що і як краще зробити... Спираючись на свій ДОСВІД і БЕЗДОГАННИЙ СМАК, зробить все, щоб бізнес замовника розвивався швидкими темпами.

Успіхів Вам, Вадим!!! І багато вдячних замовників!!!

Лариса Колток, «Київград - Тур»

Відгук про сайти, зроблені у студії «i-Soft» від Лідії Гудущан
5 лютого 2010
Показати…
Відгук про сайти, зроблені у студії «i-Soft» від Лідії Гудущан

Основною особливістю все, що робить Вадим, є абсолютна надійність. Якщо можна застосувати такий будівельний термін до сайтостроению, то я б сказала, що сайти, зроблені ним, просто залізобетонні.

Вони, як надійна конструкція, стійкі, прості в експлуатації ідовговічні.

Ще одна особливість його роботи - Вадим робить більше, ніж від нього вимагає замовник. І це якість дуже цінно у наш час «кидаловых» і недобросовісних працівників. Докопатися до самої суті, відполірувати до блиску, довести майже до досконалості - саме так він підходить до своїх творів. Я не обмовилася, тому що кожна розробка для нього - це не просто черговий, створений за шаблоном сайт, а дійсно унікальне твір.

Я дуже рада, що життя звела нас з Вадимом. Це людина, яка ніколи не підведе.

Відгук про роботу з CRM-системою передплатного агентства / Олена Завілінська
14 січня 2010
Показати…
Відгук про роботу з CRM-системою передплатного агентства / Олена Завілінська

Система відмінно адаптована для роботи в рамках видавництва або передплатного агентства. Зручно організована як для користувача-непрофесіонала, так і для більш просунутого користувача-адміністратора.

Система враховує всі бізнес-процеси, що відбуваються у видавництві (передплатному агентстві) від виставлення рахунку передплатнику до отримання ним видання, найбільш адаптованому і захищеному від помилок і несанкционированых змін, вигляді.

Дуже полегшує отримання необхідної інформації і роботу з нею прив'язка до цифровим значенням, таким як код ЄДРПОУ, індекс видання, а також унікальний код всередині системи, т.зв. ID.

Дуже зручно організована т.зв. система «накатів» видань на оплачену передплатником суму, а також подальша ланцюжок «формування замовлення постачальнику-оплата замовлення-надходження замовлених видань-відправлення їх передплатнику».

Безперечною якістю розробленої системи є можливість обмеження доступу різних категорій користувачів в рамках тільки необхідних додатків, а також захист від несанкціонованих змін або помилок, наприклад, при виставленні рахунків або формуванні оплат видавцям.

Також дуже цінним у роботі є можливість розробки додаткових звітів і інструментів під знову виникаючі потреби.


Розмістіть свій відгук

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
Оцініть сторінку
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)