Вадим Якубець

Програмує, верстає, мріє

Вадим Якубець

Обов'язково бере участь у всіх проектах.

Оцініть сторінку
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)
Відгуки
Відгук у Фейсбуці про парсери та про людей
28 квітня 2015
Показати…
Відгук у Фейсбуці про парсери та про людей

Мабуть варто окремим постом несамовито порекомендувати до роботи з Вадим Якубець.Він як "людина з Кемерово - прийшов і мовчки поправив все". Заощадивши нам годин 50 роботи, витративши на це годину.

Відпарсив 10000 кольорів на 2000 картинках з палітрами, передав мені парсер. Просто людині потрібні були коди кольорів на нашому сайті, і він як досвідчений і наш постійний відвідувач мовчки зробив, а потім порадив, а не навпаки.

Якби таких людей з такими підходами в світі було б на 10% більше - технологія телепорту була б трохи ближче до реальності, я думаю.

Пруф

Відгук про сайти, зроблені у студії «i-Soft» від Лідії Гудущан
5 лютого 2010
Показати…
Відгук про сайти, зроблені у студії «i-Soft» від Лідії Гудущан

Основною особливістю все, що робить Вадим, є абсолютна надійність. Якщо можна застосувати такий будівельний термін до сайтостроению, то я б сказала, що сайти, зроблені ним, просто залізобетонні.

Вони, як надійна конструкція, стійкі, прості в експлуатації ідовговічні.

Ще одна особливість його роботи - Вадим робить більше, ніж від нього вимагає замовник. І це якість дуже цінно у наш час «кидаловых» і недобросовісних працівників. Докопатися до самої суті, відполірувати до блиску, довести майже до досконалості - саме так він підходить до своїх творів. Я не обмовилася, тому що кожна розробка для нього - це не просто черговий, створений за шаблоном сайт, а дійсно унікальне твір.

Я дуже рада, що життя звела нас з Вадимом. Це людина, яка ніколи не підведе.

Відгук про роботу з CRM-системою передплатного агентства / Олена Завілінська
14 січня 2010
Показати…
Відгук про роботу з CRM-системою передплатного агентства / Олена Завілінська

Система відмінно адаптована для роботи в рамках видавництва або передплатного агентства. Зручно організована як для користувача-непрофесіонала, так і для більш просунутого користувача-адміністратора.

Система враховує всі бізнес-процеси, що відбуваються у видавництві (передплатному агентстві) від виставлення рахунку передплатнику до отримання ним видання, найбільш адаптованому і захищеному від помилок і несанкционированых змін, вигляді.

Дуже полегшує отримання необхідної інформації і роботу з нею прив'язка до цифровим значенням, таким як код ЄДРПОУ, індекс видання, а також унікальний код всередині системи, т.зв. ID.

Дуже зручно організована т.зв. система «накатів» видань на оплачену передплатником суму, а також подальша ланцюжок «формування замовлення постачальнику-оплата замовлення-надходження замовлених видань-відправлення їх передплатнику».

Безперечною якістю розробленої системи є можливість обмеження доступу різних категорій користувачів в рамках тільки необхідних додатків, а також захист від несанкціонованих змін або помилок, наприклад, при виставленні рахунків або формуванні оплат видавцям.

Також дуже цінним у роботі є можливість розробки додаткових звітів і інструментів під знову виникаючі потреби.