Створення сайтів

Створення сучасних ефективних корпоративних сайтів, інтернет-магазинів та іноваційних рішень для бізнесу, які продають.

Створення, розробка сайтів — це основний вид діяльності інтернет-студії «i-Soft» вже протягом , саме тому ми впевнені, що ми робимо сайти на відмінно. За роки роботи на ринку ми здобули безцінний досвід: нашою командою було створено

110
Проектів, з яких більше 50% успішно продають і на сьогоднішній день.

Навіщо потрібний сайт?

Це перше наше питання, яке ми задаємо кожному нашому клієнту, і повірте, ми чули багато різних відповідей, типу: — у всіх є сайт, це модно, щоб всі бачили які ми ... На нашу ж думку правильна відповідь така: — сайт повинен продавати і більшість наших клієнтів в цьому вже переконалися.

До створення власного сайту необхідно підходити відповідально. Але найголовніше, на наш погляд, перед тим, як замовити сайт потрібно ретельно продумати завдання, які ваш сайт повинен виконувати. Наведемо для Вас список питань, які Вам можуть допомогти під час складання технічного завдання:

Що ваш сайт буде продавати?

Якщо великий асортимент товарів, тоді вам потрібний інтернет-магазин, а у разі якщо ціни на товари не вказуються — це інтернет-вітрина товарів (або інтернет-каталог), якщо ваша компанія надає цілий спектр послуг — корпоративний сайт, цільові сторінки — лендінгпейджі (ЛП), так звані міні-сайти, ідеальні для одного або декількох товарів (послуг).

Спеціалісти web-студії «i-Soft» запропонують вам найбільш прибутковий проект для успішного ведення вашого бізнесу.

Хто вони, ваші клієнти?

Перед тим як почати розробляти сайт ми детально вивчаємо особливості діяльності вашої компанії, ніші ринку та особливу увагу приділяємо сегментації клієнтів компанії. Саме тому кожен сайт зроблений нашою компанією унікальний.

Зараз весь світ живе Інтернетом. Тому треба визнати, що створення власного сайту — це життєво необхідний рушій для процвітання вашого бізнесу. Адже ж більшість ваших потенційних клієнтів прикуті зараз до моніторів своїх комп'ютерів і можливо, шукають саме ваш продукт.

Що таке рентабельність сайту

Витрати на створення сайту під «ключ» компенсують себе повністю. Створені нами сайти швидко індексуються пошуковими системами, технічно правильні, а також мають юзабіліті (зручність користування) — 100%.

Кожен проект ми проживаємо і пропускаємо через себе. Ми дивимося очима успішного майбутнього і працюємо на перспективу вашого бізнесу. Створення не лише гарних, але і ефективних та прибуткових сайтів — це кредо веб-студії «i-Soft».


Бажаєте створити, відкрити або розвивати бізнес в інтернеті? Створення сайту — це правильне рішення!

Розробка сайту при належному підході може істотно збільшити ваші доходи.

Наша професійна команда здатна вирішити завдання будь-якого роду (збільшення продажів, впізнаваність бренду, ефектне представлення компанії та інші) за допомогою широко відомих і застосовуваних типових інтернет-рішень.

Розглянувши всі ваші побажання ми сконструюємо для вас оптимальне інтернет-рішення: корпоративний сайт, інтернет-магазин або інтернет-вітрину з широким асортиментом товарів, Landing Page — невеликий односторінковий сайт та інші бізнес-рішення.

Веб-студія «i-Soft» пропонує створення сайтів будь-якої специфіки

Особистий (власний) сайт — це індивідуальне і неповторне творіння, творцем якого є Ви! А ми, в свою чергу, знаємо, що за багато років нашої роботи в сфері створення сайтів було здано — запущено величезна кількість проектів, але всі вони різні і по-своєму унікальні.

Бувають випадки, коли наш клієнт не знає або не впевнений в тому, який саме сайт йому потрібен — це не страшно, поспілкувавшись 5 хвилин ми разом приймемо правильне рішення. Існують критерії для того, щоб правильно визначити специфіку майбутнього сайту:

  • Сфера діяльності
  • Ніша компанії
  • Вигляд та особливості послуг (товарів), що надаються
  • Портрет споживача
  • Сегментація ринку
  • Тип комунікацій
  • Інші критерії, які важливі для клієнта.

Аналіз цих та інших критеріїв гарантує вибір найбільш ефективного варіанту, а далі йде — розробка і створення сайтів.

На всіх етапах створення сайту ми щільно співпрацюємо з клієнтом: уточнюємо, слухаємо, радимо і творимо. І перш ніж приступити до наступного етапу створення веб-сайту ми отримуємо підтвердження попереднього. Всі роботи чітко регламентовані та оформлені документально.

Для нас головне, щоб наше інтернет-рішення було прибутковим для Вашого бізнесу!