Просування інтернет-магазину

Створення механізму SeoGroupManager стало завершальною ланкою у формуванні потужного і потенційно ефективного механізму для просування сайтів інтернет-магазинів.

Що ми очікуємо за підсумками робіт з SEO-просування

  • Підвищення видимості сторінок карток товарів в пошуковій видачі, в т. ч. і за рахунок відеоблоків з youtube.com, і, як наслідок, збільшення кількості релевантних відвідувачів сайту, що бажають придбати товар з набором певних властивостей.
  • Підвищення видимості груп, зібраних по комбінаціям властивостей, і, як наслідок, збільшення кількості релевантних відвідувачів сайту, які бажають вибрати і купити товари, здійснюючи запити в пошукові системи по комбінаціям наборів параметрів + придбати/вибрати.

Створення та програмування шаблонів для SEO-описів товарів

Методологія

Ми віддаємо собі звіт, що для товарів набагато більш корисний ретельний і як можна більш повний опис їх набором відповідних властивостей, якісних зображень і, бажано (в першу чергу для одягу) видеопредставлення товару.

Ціна питання

Визначення наборів властивостей, програмування SEO-шаблонів — за ціною 340 грн/год.

Постановка на сайт зображень або відеороликів, наданих клієнтом, розміщення описів на відеохостингу youtube.com і подібні серійні роботи — за ціною 230 грн/год.

Створення та управління створеними групами товарів (збірки) для поліпшення видимості в пошукових системах

Методологія

Спочатку визначаються два найважливіших властивості товарів, наприклад, вид і матеріал. За цими властивостями первинно генеруються записи для PropertyAddon.

Ці записи доповнюються текстовими описами, перетворюючись таким чином в красивий природний текст, що описує кожну групу товарів. Паралельно створюються ЧПУ Url і визначаються основні принципи створення текстів для SEO-полів.

Вкрай важливо отримати текстові описи груп безпосередньо від самого власника сайту, або від особи, яка є джерелом знань про особливості товарів, що описуються такою групою. Малокорисні безглузді набори ключових слів.

Для отримання інформації від клієнта ми готові провести імпровізоване інтерв'ю з клієнтом, задаючи питання і отримуючи на них відповіді. Таким чином ми отримуємо якісні справжні від першої особи відповіді на питання, що виникають у покупців товарів нашого клієнта.

Ціна питання

Підключення механізму PropertyAddon

Визначення потенційно корисних наборів властивостей, — за ціною 340 грн/год.

Інтерв'ю з клієнтом та/або обробка текстів, аудіозаписів речі клієнта.

  • Запис інтерв'ю — 230 грн/год.
  • Розшифровка (переклад) аудіозапису в текст і публікація на сайті — 120 грн/1000 симв.

Постановка на сайт текстових описів, формування ЧПУ та інші серійні роботи — за ціною 230 грн/год.

Ціни на деякі технічні роботи по просуванню сайтів

Реєстрація сайту в Гугл Аналітікс230 грн
Реєстрація сайту в Яндекс Метрика230 грн
Реєстрація сайту в Гугл Адреси (довідник організацій з картою)700 грн
Реєстрація сайту в Яндекс Адреси (довідник організацій з картою)700 грн
Автогенерація файлу sitemap.xml230 грн

В цілому, місячний бюджет робіт по просуванню сайту інтернет-магазину клієнт визначає самостійно, виходячи з своїх можливостей і амбіцій, ми ж, у свою чергу, рекомендуємо 6-місячний цикл з місячним бюджетом в 4000-6000 грн.

P. S. Ми беремося за просування сайтів інтернет-магазинів, розроблених в нашій студії.