Проектування сайтів

Проектування — це основний етап в створенні сайту, під час якого визначаються цілі створення відповідно до цільової аудиторії та її потреб, що дозволяє визначити те, як сайт буде виглядати та функціонувати. Образно кажучи, етап проектування — це проект узгоджених дій з клієнтом, на якому грунтуються всі подальші дії спеціалістів веб-студії.

Ціни на послуги з проектування сайтів

ПослугаЦіна
Проектування корпоративного сайту1820 грн
Проектування інтернет-магазину2240 грн
Проектування цільової сторінки1400 грн
Проектування інтернет-каталогу (інтернет-вітрини)1960 грн

Проектування сайту дозволяє:

  • Збільшити гарантію досягнення потрібного результату
  • А саме за рахунок чітко сформульованих завдань сайту, визначених цільових груп та їх уподобань, що сприяє оптимальній взаємодії відвідувача сайту.

  • Економія вашого часу та грошей
  • На етапі проектування наші фахівці уточнюють та узгоджують з клієнтом всі деталі стосовно: зберігання цін, порядоку складання цін, визначаються властивості товарів, критерії їх оцінки та інші важливі атрибути товару або послуги, виправлення яких дорого обходиться клієнтові та вимагає багато часу у фахівця.

  • Ефективний розподіл завдань
  • Це дозволяє чітко організувати взаємодію клієнта і спеціаліста, наприклад, клієнт надає матеріали, а фахівець їх вивчає та групує. Також можливий варіант самостійного наповнення контенту сайта клієнтом — наш движок для сайту дуже зручний і простий у використанні (зазвичай нашим клієнтам досить одного уроку для самостійного додавання товарів, проставлення цін, властивостей, описів та інших операцій.
Оцініть сторінку
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)
Ваш відгук стане першим