Warning: session_start(): open(/home/site/www/session/sess_hskivmo9ak88l2psuihaulk9h6, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /home/site/www/i-soft.net.ua/global/init.php on line 7 Цільові сторінки (Landing Page) в портфоліо | Веб-студія «i-Soft»

Цільові сторінки (Landing Page) в портфоліо

Створення цільової сторінки (Landing Page) — це процес проектування сторінки для продажу одного або декількох Ваших товарів саме зацікавленим людям. Даний підхід до продажу продукції є одним із самих ефективних у наш час, адже цільова сторінка представляє з себе сайт з одним конкретним товаром, на якому розміщена вся необхідна інформація та характеристика, що в свою чергу дозволить майбутньому клієнтові повністю ознайомитись з пропонованою йому продукцією.

Якщо Ви бажаєте розширити межі свого бізнесу та маєте бажання отримувати високий дохід, саме для таких цілей ми розроблюємо Landing Page. Розуміючи, що потрібно людям, наша веб-студія робить акцент на основні інтерфейси сайту, адже зручність та зрозумілість є гарантом успіху.

Цільова сторінка — це досить специфічний сайт, для просування якого в мережі-інтернет використовується контекстна реклама, що дозволяє направити лише цільових користувачів, що будуть максимально відповідати тематиці сайту.


Відсортовано спочатку новіза переглядаминазва ↑назва ↓
1-6 з 11
Центр закупівлі натурального волосся
18 вересня 2017
  • 164
Центр закупівлі натурального волосся
(4 голоси, в середньому: 5 з 5)
Тротуарна плитка
9 лютого 2017
  • 224
Тротуарна плитка
(2 голоси, в середньому: 5 з 5)
Професійне укладання тротуарної плитки
9 лютого 2017
  • 225
Професійне укладання тротуарної плитки
(2 голоси, в середньому: 5 з 5)
Ваш відгук стане першим
Warning: Unknown: open(/home/site/www/session/sess_hskivmo9ak88l2psuihaulk9h6, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/site/www/session) in Unknown on line 0