Веб-студія «i-Soft»
Створюємо працюючі сайти
(096) 447-04-56(063) 857-74-00(099) 368-72-45

ПлатОК! Носи з задоволенням

ВидІнтернет-магазини
ГалузьПродаж товарів
ОсобливостіБагатомовні сайти
Інтернет-сайт відвідати
Дата запуску1 січня 2011
Рік запуску2011
Оновлення2014
В роляхВадим ЯкубецьОлег Гарасимець
 • Можливість купити товар «в два кліка»
 • Зручна система фільтрів - за ціною, за розміром, за брендом
 • Легкий дизайн
 • Оживляюча анімація
 • Швидкий пошук товарів

Велика частина покупців інтернет-магазину хусток «Хустка», вже вибачте за деяку тавтологію, - це жінки. Тому, перед нами стояло завдання зробити інтернет-магазин стильним і простим у зверненні, максимально привабливим для жіночої аудиторії. Тепер рівному "два кліка" відокремлюють вас від павловопосадских і оренбурзьких хусток.

У цьому проекті ми реалізували принцип он-лайн-замовлення товарів за допомогою спеціальної системи управління сайтом. Тепер ви можете вибирати товари не тільки в розділах, а й використовувати систему фільтрів, яка допоможе вам вибрати товар за тими чи іншими параметрами, наприклад,за ціною, за розміром, по бренду.

Дизайн цього сайту побудований за принципом - зручно, стильно, просто. Він також вдало підкреслює фірмовий стиль магазину, чим і приваблює відвідувачів цього ресурсу. На головну сторінку виведені всі популярні товари, що може скоротити час пошуку. Анімація на сайті має ненав'язливий характер, але в цьому випадку вона допомагає оживити статичну картинку, несе смислове навантаження і допомагає привернути увагу.

Створюючи дизайн сайту, ми, передусім ставили завдання, щоб він допоміг користувачеві зрозуміти, куди він потрапив, а вміст щоб спочатку зацікавило, а потім переконало. Відвідувач повинен зрозуміти, що це за сайт або хоча б здогадатися про напрямок діяльності цієї фірми вже з того моменту, коли він побачив дизайн цього сайту. Грамотний контент, можливість перегляду фотографій, і швидка рядок пошуку, допоможе в купівлі товару не виходячи з дому.


Відгуки
 • Відгук про роботу сайту інтернет-магазину «ПлатОк!» / 16 квітня 2016 09:33:30
  Відгук про роботу сайту інтернет-магазину «ПлатОк!»

  З компанією «Веб-студія «i-Soft»» я співпрацюю більше чотирьох років. За цей час нами був з нуля створено сайт інтернет-магазину «ПлатОк!», а через два роки після запуску сайту в роботу був зроблений новий сайт, який вже враховував усі попередні напрацювання та побажання від клієнтів.

  Вадиму дякую за підказки, допомогу, підтримку і готовністю приділити свій час навіть пояснюючи «зрозумілі» терміни та дії.

  Так що завдяки цій допомозі сайт знаходиться в TOP видачі пошукових систем по важливим «продаючим» запитам.

  Так, і більш ніж за чотири роки ніколи не виникало проблем ні з роботою сайту, ні з хостингом.

  Сайт працює як автомат Калашникова — чітко виконує свою функцію без осічок.


Сподобалось? Поділись сторінкою в улюбленій соціальній мережі