Новини

Google вніс кілька змін в роботу пошукового алгоритмуGoogle вніс кілька змін в роботу пошукового алгоритму
29 грудня 2017
Протягом останнього тижня західні вебмастера спостерігали значні зміни в пошуковій видачі Google. Вчора в компанії підтвердили, що в роботу пошукового алгоритму було внесено кілька змін. Про це повідомляє Search Engine Land.
детальніше…
Джон Мюллер про завершальних слешах в URLДжон Мюллер про завершальних слешах в URL
15 грудня 2017
Співробітник відділу якості пошуку Google Джон Мюллер опублікував пост, присвячений завершальним Слеш в URL. За його словами, в співтоваристві періодично піднімаються питання на тему, чи потрібні ці елементи чи ні. Тому він вирішив пояснити, як вони впливають на URL.
детальніше…
Google тестує мобільну видачу з малою кількістю органічних посиланьGoogle тестує мобільну видачу з малою кількістю органічних посилань
9 грудня 2017
Google тестує новий інтерфейс мобільной видачі, в якому дуже мало органічних результатів — частіше два, максимум п'ять на сторінці. Нововведення помітили користувачі в США.
детальніше…
Google пояснив, чому ранжування готових відповідей так нестабільноGoogle пояснив, чому ранжування готових відповідей так нестабільно
17 листопада 2017
SEO-фахівці знають, що ранжування готових відповідей Google (featured snippets) дуже нестабільно: два сайти можуть поперемінно змінювати один одного, навіть якщо на їх сторінках нічого не змінювалося. На конференції Pubcon співробітник пошуку Гері Ілш розповів, з чим пов'язана ця ситуація.
детальніше…
Google приступив до запуску mobile-first індексу?Google приступив до запуску mobile-first індексу?
3 листопада 2017
Google, можливо, вже приступив до запуску mobile-first індексу, пише Search Engine Roundtable.
детальніше…
Instagram відкрив пости з можливістю покупки для клієнтів BigcommerceInstagram відкрив пости з можливістю покупки для клієнтів Bigcommerce
27 жовтня 2017
Instagram відкрив доступ до публікації постів з можливістю покупки американським рітейлерам, які використовують платформу Bigcommerce.
детальніше…
Оцініть сторінку
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)
Ваш відгук стане першим