Інтернет-маркетинг

Комплексне просування сайту для вирішення завдання, заради якого сайт створюється.

Існує думка, що головне — створити сайт, а популярність вийде сама собою. Це далеко не так.

Головне в сайтобудуванні - це комплексне просування сайту для вирішення завдання, заради якої сайт створюється. Тільки так, і ніяк інакше. Вирішіть для себе, навіщо вам потрібен сайт, потім зверніться до професіоналів, і вони використовують весь свій арсенал для досягнення мети.

Ефективний сайт повинен вміти вирішувати кожну з п'яти підзадач.

Повідомити

Порахуйте, наскільки збільшиться ваша прибуток, якщо ваші потенційні клієнти, ввівши ключові слова, співзвучні назвам товарів, які ви продаєте, в пошуковий рядок Google або Яндекс — будуть бачити ваш сайт на перших позиціях.Скільки цільових відвідувачів потрапляють на сайти ваших конкурентів за цими ключовими словами? Як серед сотень мільйонів сайтів цікаві вам відвідувачі повинні знайти саме ваш сайт?

Ми знаємо, як потрапити в ТОП пошукових систем за потрібними ключовими словами.


Надіслати

Припустимо, ви вирішили першу підзадачу - повідомили вакансій, що вас відвідувачів, що ваш сайт є, і він знаходиться на перших позиціях в ТОП. Наступним логічним етапом буде переконати користувача, що відвідування вашого сайту буде для нього корисно і інформативно, що потрібну йому інформацію про товари і/або послуги, він отримає саме на вашому сайті. На сторінці видачі пошукової системи на ваш сайт повинен бути представлений таким чином, щоб спонукати користувача, переглядає список, клікнути саме на посилання, що ведуть на ваш сайт.

Ця важлива частина технології розкрутки web-сайту.


Утримати

Отже, ми отримали користувача на сайті. Півсправи зроблено. Тепер працювати повинен сам сайт, його зовнішній вигляд, корисність для користувача. Ця задача вирішується дизайном і програмуванням, симбіозом краси і зручності, швидкості відгуку інтерфейсу і приємною для очей анімації.

Власне, команда з програміста, дизайнера, верстальника, контент-менеджера рука об руку створюють красивий, зручний і функціональний сайт для розв'язання лише одного, але вкрай важливого завдання - утримання користувача на сайті. Що толку, якщо сайт «пливе» в усі сторони, не працює зовсім або працює некоректно в браузері прийшов користувача, видає помилки? Користувач може розвернутися і піти.


Зацікавити

Рішенням попередньої задачі ми тримаємо користувача на сайті, але цього недостатньо. Цілком можливо, що він прийшов подивитися на невимовну красу і анімацію на сайті, але давайте бути реалістами, - користувач прийшов отримати інформацію, що цікавить його. Давайте йому дамо. Статті, новини, інша інформація на сайті повинні бути написані максимально простою і дохідливою мовою, - тільки так можна розкрутити веб сайті!

Користувач повинен отримати те, на що сподівався, а саме - відповідь на своє запитання або корисну для нього інформацію. Інформація повинна бути унікальною, у зв'язку з останніми тенденціями в логіці роботи пошукових систем. Google і Яндекс оголосила війну плагіату. Верстка матеріалів повинна бути коректним і гармонійна, симпатичні картинки і по темі, без аляповатостей і грубощів. Матеріали повинні максимально однаково проглядатися в різних браузерах.


Спонукати до дії

Останнє і найважливіше, що повинен зробити користувач - здійснити з нами комунікацію за допомогою сайту. Купити товар, замовити послугу, просто подзвонити з додатковими питаннями за вказаними номерами телефонів і т. д.

Це квінт-есенція усіх наших зусиль - комунікація нашого користувача з нами за допомогою нашого правильного, ефективного сайту і просунутого web сайту.