Розроблення інтернет-магазину

Сучасний, швидкий, зручний, надійний торговий майданчик в мережі Інтернет, який буде працювати цілодобово, збільшуючи Ваш дохід.

Ціни на створення інтернет-магазинів

Ціна розроблення інтернет-магазину включає

  • наповнення сайту готовим медіаконтентом Замовника — тексти, зображення, відеоролики з youtube.com, який надається в повністю готовому до роботи вигляді: до 20 сторінок

Бажаєте швидко, легко і з мінімальними витратами відкрити свою справу?

Розроблення інтернет-магазину — це вірне рішення, і вже в першому місяці при належному підході ваш бізнес буде приносити доходи.

Інтернет-магазини, які ми розробляємо,— знають, що таке успішні продажі та відповідають всім критеріям функціональності та зручності.

Головна мета створення інтернет-магазину, на наш погляд, полягає в максимальній зручності для відвідувачів, наявності провокуючих до купівлі елементів,— за рахунок чого продажі помітно збільшуються.

Розроблення Інтернет-магазин «під ключ»

Розробка інтернет-магазинів відбувається з урахуванням усіх побажань клієнта, в результаті чого Ви отримуєте торговий майданчик на зручній та зрозумілій системі управління з красивим і привабливим дизайном, який дозволить максимально ефективно використовувати всі переваги інтернету для розвитку Вашого бізнесу.

Створення красивого і функціонального інтернет магазину займає певний час і вимагає інвестицій, але при грамотній маркетинговій стратегії ви зможете окупити витрачені кошти у короткий термін.

Продаж товарів через інтернет стає все більш популярним. Попит на інтернет-магазини серед споживачів за останній рік збільшився в кілька разів. Розробка інтернет-магазинів у нас — це адекватна підтримка та всі необхідні консультації по роботі з ними!

Професійне створення інтернет-магазину під ключ — це послуга для тих, хто дивиться в майбутнє і бачить перспективи. Інтернет магазин під ключ — це комплексне рішення задачі організації продажів через мережу Internet.

Це поєднання ефективного програмного забезпечення, дизайну та якісної інформації про товари. Інтернет-магазин під ключ — це управління, яке не вимагає від користувача якихось особливих додаткових знань. Тобто це вже готовий сайт з набором всіх потрібних функцій, необхідних для того, щоб забезпечити зручне і просте адміністрування.

Особливості інтернет-магазинів «i-Soft»

  • 400 тисяч товарів — легко!
  • Зручна навігація — швидкий пошук товарів та розділів.
  • Індивідуальний вивід товарів і рубрик — розробляються унікальні відображення товару, його характеристик, зображення.
  • Кількість зображень кожного товару не обмежена.
  • Автоматичне масштабування зображень.
  • Миттєва зміна суми в корзині інтернет-магазину після додавання товару без перезавантаження сторінки.

Інтернет-магазини, нещодавно зроблені в компанії
Перегляньте всі інтернет-магазини в портфоліо
Оцініть сторінку
Розроблення інтернет-магазину
(1 голос, в середньому: 5 з 5)
Ваш відгук стане першим