Розроблення інтернет-каталогу

Представлення (вітрина) товарів, які Ви виробляєте чи продаєте з метою пошуку та залучення нових партнерів або інвесторів.

Вартість розроблення інтернет-каталогу (інтернет-вітрини)

Ціна розроблення інтернет-каталогу включає

  • наповнення сайту готовим медіаконтентом Замовника — тексти, зображення, відеоролики з youtube.com, який надається в повністю готовому до роботи вигляді: до 20 сторінок

Красиво презентувати продукцію (послугу) в Інтернеті для ділових партнерів або клієнтів можливо — інтернет-вітрина (інтернет-каталог) впорається з цим завданням на всі 100%.

Основна мета створення інтернет-каталогу (інтернет-вітрини) — це презентація товару в єдиному форматі, що провокує клієнта здійснити комунікацію.

Сайти-каталоги призначені для демонстрації як всього асортименту, так і окремо визначених груп товарів, невеликої кількості товарів для продажу або послуг.

Ціни вказуються не завжди. Наприклад, якщо компанія займається оптовими продажами або реалізує дорогі товари (послуги), інтернет-каталог дозволить представити продукт в онлайн режимі.

Також електронні каталоги популярні для пошуку партнерів або інвесторів, а в малому і середньому бізнесі — це ефективний інструмент, стимулюючий до купівлі.

Додавання до сайту інтернет-каталогу цін на товари (послуги) та інструментів для додавання товарів до корзини фактично перетворює його в інтернет-магазин.


Інтернет-каталоги, нещодавно зроблені в компанії
Перегляньте всі інтернет-каталоги в портфоліо
Оцініть сторінку
Розроблення інтернет-каталогу
(1 голос, в середньому: 5 з 5)
Ваш відгук стане першим