Warning: session_start(): open(/home/site/www/session/sess_j3jgh03c17j43h3kkk3tcf82n3, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /home/site/www/i-soft.net.ua/global/init.php on line 7 Google запустив в Україні безкоштовні курси з інтернет-маркетингу | Веб-студія «i-Soft»

Google запустив в Україні безкоштовні курси з інтернет-маркетингу

26 квітня 2016

Компанія Google сьогодні оголосила про запуск освітньої програми Digital Workshop в Україні. Це міжнародні безкоштовні курси по цифровому маркетингу, тепер перекладені і на українську мову. Як повідомляє джерело, записуватися на них можуть усі бажаючі, вони доступні починаючи з сьогоднішнього дня.

Фактично, це набір навчальних посібників і матеріалів, які знайомлять з основами інтернет-маркетингу (наприклад, про те, як правильно просувати інтернет-магазин, як збільшити свою аудиторію в соціальних мережах тощо). Навчання складається з коротких відеоуроків, текстових матеріалів і невеликих тестів. У компанії стверджують, що матеріали за рівнем доступні будь-якому інтернет-користувачу — від студента до підприємця.

Передбачається, що студенти будуть складати для себе навчальні плани і займатися самостійно. Щоб отримати доступ до навчальних матеріалів, доведеться зареєструватися (обліковий запис Google якраз підійде), а потім вибрати, для чого потрібні знання (для розвитку власного бізнесу, для вдосконалення своїх навичок інтернет-маркетолога або для загального розвитку).

Користувачі можуть вибрати теми, які їм цікаві, або пройти весь онлайн-курс повністю і отримати сертифікат від Google і IAB Europe — за 23 пройдені теми користувач отримує сертифікат Digital Workshop.

Серед тематик курсу: навчання писати клієнтам електронні листи, перші кроки в інтернет-маркетингу для реклами бізнесу, початок роботи з пошуковими системами, оптимізація пошукових кампаній, SMM, робота з Google Analytics і багато інших (повний список є на сайті).

Нагадаємо, минулого тижня в уанеті запустився перший телеканал про IT в країні. Це медіа-проект фонду BrainBasket, мета якого — збільшення кількості IT-фахівців в Україні.

Фахівці веб-студії «i-Soft» активно вивчають всі нововведення в створенні сайтів та їх просуванні, саме тому наші сайти приносять прибуток своїм власникам.

Оцініть сторінку
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)
Ваш відгук стане першим
Warning: Unknown: open(/home/site/www/session/sess_j3jgh03c17j43h3kkk3tcf82n3, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/site/www/session) in Unknown on line 0