Google вирішив, що сайт Google.com «частково небезпечний»

21 квітня 2016

Google повідомив про «частково небезпечний» статус сайту Google.com, що з'ясувалося в ході перевірки деяких сторінок за допомогою технології Безпечного перегляду. Алгоритми вирахували певні сторінки пошуковика, які містять недостовірну інформацію і можуть нашкодити інтернет-користувачам, передає The Washington Post.

У ході перевірки з'ясувалося, що деякі сторінки містять шкідливе ПЗ, яке встановлюється на комп'ютери користувачів безпосередньо зі сторінок Google.com.

В результаті зловмисники можуть отримати доступ до особистої інформації власників комп'ютерів, зокрема — до паролів та даних кредитної картки.

Google випустив нове розширення для Chrome

Журналісти Engadget зазначають, що певні особи використовують сторінки Google для розміщення такого шкідливого контенту, проте це не означає, що сайт весь небезпечний.

В даний час власники домену утримуються від коментарів з даного питання.

Із досьє google.com системи Safe Browsing:

Деякі сторінки інтернет ресурсу можуть встановити шкідливі програми на комп'ютери користувачів, або перенаправити на іншу шкідливу сторінку. Самі власники домену поки не прокоментували небезпеку свого сайту. І це не означає, що весь сервіс Google.com є скомпрометованим.


Дивно, однак система порахувала потенційно небезпечним сайт google.com. Співробітники самої компанії Google не стали пояснювати, що відбувається, сказавши тільки, що хто-небудь міг виставити в мережу потенційно загрозливу інформацію за допомогою численних сервісів пошуковика. Примітно, що, за твердженням репортерів, у системи безпеки Safe Browsing є ряд недоліків.

Джерело


А фахівці нашої компанії вже давно потурбувалися стосовно питань захисту, і в першу чергу від спаму. Ось кілька наших технік захисту від спаму:

  1. В контактних формах, робимо додаткове поле, яке не може побачити людина, а робот на нього і «клює», він його заповнює і нічого не відбувається, так як у налаштуваннях зазначено, що якщо це поле заповнене — дія не відбувається.
  2. Поштову адресу — e-mail видно для відвідувача сайту, ось так — , а при кліку на посилання вас перенаправляє на поштовий сервер, який ви налаштували в якості обробника. А що ж відбувається у випадку з роботами, вони бачать «неправильну» адресу, наприклад, ось таку — au.ten.tfos-i@niam, в результаті — нічого не відбувається.

І це найменша частка того, що дозволяє нам робити ефективні сайти!

Оцініть сторінку
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)
Ваш відгук стане першим