Google вніс кілька змін в роботу пошукового алгоритму

29 грудня 2017

Протягом останнього тижня західні вебмастера спостерігали значні зміни в пошуковій видачі Google. Вчора в компанії підтвердили, що в роботу пошукового алгоритму було внесено кілька змін. Про це повідомляє Search Engine Land.

«У цей період ми запустили кілька дрібних поліпшень в рамках нашої регулярної роботи по підвищенню релевантності», — заявив представник Google.

Співробітник Search Engine Land Баррі Шварц опитав 100 вебмайстрів і прийшов до висновку, що оновлення були пов'язані з перестановками ключових слів і використанням дорвеїв.

Редакція SEL також опитала постачальників інструментів моніторингу SERP на тему того, що вони думають з приводу оновлень.

Ілля Онскуль, власник SEMrush Sensor, спочатку розповів про підхід, який використовує компанія при відстеженні SERP:

«SEMrush Sensor відслідковує всі зміни, які відбуваються в SERP Google в 6 країнах — як в мобільній, так і в десктопной видачі. Ми відстежуємо ряд категорій і надаємо дані про зміни в 15 пошукових функціях, а також за відсотком HTTPS і AMP.

У деяких галузях щодня спостерігається більше змін, ніж в інших (наприклад, у зв'язку з більш вираженою конкуренцією). Тому ми розробили «Показник відхилень» (Deviation score), який аналізує, по яким галузям спостерігалися найбільші сплески в порівнянні з їх звичайними показниками ».

Джерело

Оцініть сторінку
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)
Ваш відгук стане першим