Google розповів, як довго тривають негативні наслідки злому сайту

8 жовтня 2017

Якщо сайт був зламаний хакерами, і на нього було додано шкідливе ПО, то Google зазвичай позначає цей ресурс в результатах пошуку або ж повністю видаляє його з видачі. Але як довго тривають негативні наслідки злому?

За словами співробітника пошуку Джона Мюллера, після видалення шкідливого ПЗ з сайту воно більше не робить негативного впливу на ранжування ресурсу. Те, що сайт був зламаний, не є «клеймом», що тягне за собою довготривалі наслідки.

Відповідь Мюллера звучав так:

«Шкідливе ПО може бути складно виявити (приховані редіректи і т.п.). Але як-тільки ви очистите від нього сайт, воно не буде надавати довгострокового впливу на видимість ресурсу в пошуку».

Нагадаємо, що за даними Google, в 2016 році кількість зламаних сайтів зросла на 32% в річному порівнянні. У минулому році Google розіслав вебмастерам 9 млн повідомлень про проблеми, пов'язані зі спамом. Компанія також почала сповіщати про злом сайту в Google Analytics.

Щоб захистити користувачів, Google також розширив можливості технології Safe Browsing, використовуваної в Chrome, Firefox і Safari для захисту від фішингу та шкідливої активності. Тепер вона блокує сайти, неодноразово викриті в порушенні правил, і містять елементи соціальної інженерії.

Джерело

Наша-веб студія займається не лише створенням реально-працюючих сайтів, які будуть вам надавати нових клієнтів, а також регулярно вдосконалюєму власну CMS з точки зору безпеки та функціональності. Замовлаючи у нас послуги, ви можете бути впевнені у подальшій підтримці та супроводі сайтів.