Google нагадав про запуск попереджень для HTTP-сторінок з формами в Chrome

22 серпня 2017

Google повторно сповістив вебмайстрів через Search Console про те, що в недалекому майбутньому браузер Chrome почне позначати HTTP-сторінки з формами для введення даних як ненадійні.

Відповідні оповіщення були розіслані власникам сайтів, які містять такі сторінки.

Нововведення вступить в силу після виходу Chrome 62, який запланований на жовтень 2017 року.

Текст оповіщення говорить наступне:

«Починаючи з жовтня 2017 року, Chrome буде позначати сторінки як ненадійні в двох додаткових ситуаціях: коли користувачі вводять дані на HTTP-сторінці, і всі HTTP-сторінки, які відвідуються в режимі інкогніто».

Ось як буде змінюватися статус сайту, коли користувач перейде до заповнення форми:

Google вже попереджав вебмайстрів про це в квітні.

Про те, що Google Chrome почне позначати всі HTTP-сайти, які передають особисті дані користувачів, як небезпечні, стало відомо у вересні 2016 року. Тоді ж повідомлялося, що в наступних релізах ці попередження будуть вбудовані в режим інкогніто.

В кінцевому підсумку Google почне позначати всі сайти, які не використовують HTTPS, як ненадійні, і зробить ці попередження більш помітними.

Довгострокова мета Google — підвищення безпеки інтернету за рахунок переходу всіх сайтів на протокол HTTPS.

Джерело

Ми намагаємося пояснити всім нашим клієнтам, що сайти на HTTPS в пошуковій видачі ранжируватимуться вище, ніж сайти, що працюють з користувачем за стандартним HTTP. Наша компанія займається налаштуванням сайту для роботи по HTTPS-протоколу лише у своїх проектах. Тому замовляйте оновлення або створення будь-якого сайту, і ми захистимо Ваш сайт.