CMS — система управління контентом

CMS — content manager system — це система управління контентом сайту або, кажучи сленгом програмістів, движок для сайту.

«i-Soft» створює сайти для своїх клієнтів використовуючи власний движок для сайту.

Наша CMS (движок) розроблена професійним програмістом з чималим досвідом у цій сфері — Вадимом Якубцем, а йще наша CMS постійно вдосконалюється відповідно до розвитку глобальної мережі Інтернет. Система управління контентом веб-студії «i-Soft» написана на мові програмування PHP, інформація зберігається в базі даних MariaDB (MySQL), яка вважається одною із найефективніших для таких інтернет-рішень.

Наш движок для сайтів передбачає вільне самостійне управління контентом

  • Створення структури сайту: доповнення, редагування та видалення розділів і статей, сортування, а також можливість в один клік проставляти їх публікацію та навпаки
  • Добавляти, призначати, змінювати та видаляти розділи в один клік, це ж саме стосується їхніх підрозділів
  • Різноманітні варіанти виводу списків розділів та статей на сайті (наприклад, один в ряд; два, три, чотири ... в ряд, списки з датами та інші варіанти)
  • Створення, редагування та видалення статей з необмеженою кількістью символів, а також в кожній статті є поля для написання Title, Description та Keywords, що дає можливість самостійно просувати сайт та вносити корективи
  • Зрозуміла та практична структура для створення статей — поля: назва, заголовок, анонс, основний текст, поле для встановлення дати з можливістю її зміни
  • Проста техніка завантаження зображень, фото та інших матеріалів, а також відео, їх сортування методом «drag and drop» («бери-і-кидай»)
  • Безліч варіантів виводу контексту на сайт — можливість самостійно, на власний розсуд, розставляти послідовність розміщення зображень та тексту.

Це основні переваги та особливості нашої cms — движка сайту. А наші фахівці з привеликим задоволенням допоможуть Вам освоїти «адмінку» та з легкістю управляти контентом вашого сайту.

Оцініть сторінку
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)
Ваш відгук стане першим