Chrome перестане довіряти сертифікатам від Symantec в березні 2018 року

13 вересня 2017

Google опублікував детальний план з припинення довіри до сертифікатів, виданим підтверджуючим центром Symantec, в браузері Chrome.

У березні 2018 року, після виходу бета-версії Chrome 66, Google перестане довіряти сертифікатам, виданим до 1 червня 2016 року. При цьому браузер почне показувати попередження для користувачів, починаючи з версії 62, яка буде випущена в жовтні 2017 року.

Раніше повідомлялося, що Symantec передає свою інфраструктуру DigiCert, і вона повинна бути введена в експлуатацію на 1 грудня 2017 року. Згідно з вимогами Google, озвученим в липні, DigiCert запустить інфраструктуру PKI, і інфраструктуру Managed Partner для контролю над продажами сертифікатів.

Після цієї дати всі сертифікати, випущені старою інфраструктурою Symantec, перестануть працювати в майбутньому оновленні Chrome.

Після виходу бета-версії Chrome 70 в вересні 2018 браузер перестане довіряти всім сертифікатам, пов'язаним з Symantec, за винятком невеликого числа сертифікатів, виданих незалежними та контрольованими підлеглими УЦ, дані про яких були раніше передані Google. Ця зміна не торкнеться сертифікатів, випущених після 1 грудня 2017 року. Стабільна версія Chrome 70 вийде в жовтні 2018 року.

Джерело