Бути чи не бути: відкривати чи не відкривати інтернет-магазин?

24 червня 2016

Давайте спробуємо зрозуміти, які переваги є у віртуальних магазинів?

Плюси онлайн магазинів для покупців очевидні — це і доступ до ексклюзивних товарів в незалежності від географічного положення, це і більш низькі ціни, і доставка додому. Однак підприємцям торгівля в Інтернеті не менш вигідна. Давайте спробуємо зрозуміти, які переваги є у створенні інтернет-магазину?

Почнемо з відкриття

Якщо звичайний магазин передбачає придбання або оренду приміщення, то створити інтернет магазин вигідніше і може навіть той, у кого ще немає бізнес плану, початкового капіталу і навіть товару. Відкрити магазин в Інтернеті набагато простіше — досить відвідати тематичний бізнес портал, що пропонує необхідну інформацію про особливості ведення бізнесу в Інтернеті.

Ведення звичайного магазину також вимагає постійних витрат. Навіть якщо ви не орендуєте торгову площу, вам необхідно підтримувати привабливий вигляд торгової точки, вносити до статті витрат забезпечення безпеки, клірингові роботи і так далі. Робити все це з віртуальним магазином не потрібно.

Кількість потенційних клієнтів, які можуть відвідати ваш магазин в Інтернеті, вражає. До слова, обсяг грошового обороту віртуального ринку в нашій країні зростає, а це значить, що в майбутньому купувати в Інтернеті будуть ще більше і ще активніше. Додамо, що відкриваючи магазин в Інтернеті, ви отримуєте можливість пропонувати свій товар не тільки мешканцям вашого міста, але і широкій аудиторії потенційних покупців з подальшою доставкою по країні і за її межі.

Звичайно, залучити покупців в онлайн магазин непросто, особливо з огляду на рівень конкуренції в деяких нішах. Можуть знадобитися чималі вкладення в розкрутку, просування і рекламу віртуальної точки, якщо у вас свій сайт.

Джерело