Британську SEO-фірму закрили за те, що вона видавала себе за Google

18 серпня 2017

Британська влада закрила SEO-компанію Movette за те, що вона видавала себе за представника Google і надавала платні послуги з управління сторінками в Google Мій бізнес.

Розслідування показало, що Movette переконала безліч підприємств малого бізнесу підписати автовідновлюючі контракти, вартістю від £ 199 дo £ 249 ($ 260 дo $ 324) на рік. Їх умови припускали управління сторінками клієнтів в сервісі Google Мій бізнес.

Протягом двох років на компанію надійшло безліч скарг від клієнтів. Movette звинувачували в тому, що вона використовує шахрайські і ті, що вводять в оману практики ведення бізнесу. В кінцевому підсумку, компанія була закрита.

Movette були пред'явлені наступні звинувачення:

  • Компанія вводила клієнтів в оману, видаючи себе за представника або партнера Google, коли в дійсності ніякого зв'язку між ними не було.
  • Компанія вводила клієнтів в оману, стверджуючи, що має контрактні відносини з Google, коли таких відносин не було.
  • Компанія обманювала клієнтів, стверджуючи, що вони втратять доступ до існуючих послуг Google, якщо не зроблять оплату;
  • Компанія чітко НЕ донесла клієнтам, що по закінченню 12 місяців їх контакти будуть автоматично оновлені, і ігнорувала або відхиляла прохання скасувати контракт.
  • Компанія використала образливі і загрозливі методи збору боргів.

Загальна сума рахунків, виписаних Movette за цими контрактами, за два роки склала близько $ 700 тисяч.

Нагадаємо, що в березні Google відновив правила програми Google Partners. Тепер вони передбачають санкції за введення клієнтів в оману. Зокрема, за надання недостовірної інформації про компанію і послуги, а також некоректні твердження про можливості продуктів Google.

Джерело

Наша компанія прагне сформувати довгострокові відносини з клієнтом, тому ми робимо все можливе, щоб клієнт залишався задоволений. Тому Ви сміливо можете звертатися до нас за створенням будь-якого сайту на любу тематику.