Бровари. Новини. Проект компанії «i-Soft»

2 жовтня 2012

Кожен з нас встає вранці, йде до вікна подивитися на погоду або вмикає телевізор у пошуках свіжої ранкової інформації. Ми з цікавістю слухаємо від сусідки новину про те, що сталося в будинку навпроти вчора ввечері і на якому кінці планети сталося стихійне лихо.

Людина так влаштована, що постійно потребує нової інформації, причому різного виду, будь-то чергова плітка або щось життєво важливе. Нові події для нас — це їжа для роздумів, свіжий вдих повітря.

Найголовнішою причиною розміщення новин в інтернет мережах є природний інтерес людини до нової інформації. Інтернет — транспорт, що здатний принести інформацію практично в кожен будинок, або доставити її на будь-який пристрій, що має доступ в інтернет.

Інтернет-ресурсу, на якому розміщуються свіжі новини, легше отримувати нових відвідувачів і зберігати стабільну аудиторію. За умови, що свіжі новини і цікаві — відвідувачів з кожним днем все більше і більше. Звичайно ж, кому не цікаво читати неактуальні новини?
Тільки актуальні новини можуть залучити відвідувачів до відвідування інтернет ресурсу.

Тому новини повинні постійно оновлюватися і фільтруватися. Вони повинні бути достовірні. Написання статей, що містять актуальні новини, на перший погляд не представляє складності. Насправді це далеко не так. «Хорошу», що стоїть новину «за темою» знайти складно, до того ж, перш ніж опублікувати її на своєму новинному ресурсі, потрібно її «підчистити», оттипографировать, виправити помилки, підібрати ілюстрації і т. д.

Компанія «i-Soft» піклується про своєчасне надання інформації, яка розміщується на нашому порталі новин для жителів міста Бровари. Ми формуємо для вас найбільш актуальні та гарячі новини нашого міста. Наша команда уважно стежить за подіями і відбирає для вас найцікавіші факти.

Бровари — невелике місто-супутник Києва, але життя в ньому вкрай насичена подіями і вирує. Не всім броварчанам вдається отримати якісну новину з вуст товариша або колеги по роботі. Для цього є ми - команда новинного проекту - «Бровари. Новини».

Ми працюємо для вас і з радістю поділимося з вами найцікавішими новинами нашого міста. Сподіваємося, що ви станете постійними відвідувачами проекту Бровари. Новини. У вас є унікальна можливість стати репортером - автором броварських новин. Якщо у вас є новини, пропозиції та відгуки, ви можете сміливо надсилати їх на наш email:

Ілюстрація: http://vk.com/albums180748401