Бездротовий дешевий Інтернет в Google

15 червня 2016

Відомий холдинг під назвою «Alphabet Inc.», який володіє відомою фірмою Гугл, недавно заявив про те, що планує зайнятися розробкою нових технологій для оперативного підключення до бездротового високошвидкісного Інтернету. Це нововведення по своїй швидкості взагалі не поступатиметься кабельним підключенням, однак при цьому буде коштувати набагато дешевше. Про цю новину з посиланнями на промову глави Ради директорів компанії «Гугл» Еріка Шмідта в ході щорічних зборів акціонерів фірми повідомило інформаційне агентство «Волл Стріт Журнал».

За інформацією Еріка Шмідта, новітня IT-технологія може забезпечувати швидкість з передачі всіляких даних практично до 1-го Гігабайта за одну секунду. При цьому для підключення бездротового Інтернету мережевим користувачам взагалі не знадобиться, як то кажуть, «перекопувати свій сад», як цього потребує прокладання дротового Інтернету (кабелів).

Варто зауважити, що вже в 2017-му році бездротова мережа скоріше за все буде прокладена в американському містечку Канзас-Сіті. Також при цьому йдеться і про те, що для того, щоб отримати сигнали, користувачам знадобиться в своїх оселях зробити установку спеціальних девайсів. Як повідомили в зазначеному вище холдингу «Alphabet», бездротові спецтехнології будуть створюватися з метою спрощення механізмів високошвидкісних мережевих підключень. Також це буде робитися для зниження цін на ці послуги для всіх інтернет-користувачів.

Бездротовий дешевий Інтернет в Google
Бездротовий дешевий Інтернет в Google
Бездротовий дешевий Інтернет в Google
Бездротовий дешевий Інтернет в Google

Крім цього, Ерік Шмідт розповів і про те, які ж конкретно сфери в даному холдингу вважаються найбільш перспективними. У найближчі кілька років фірма має намір відстежувати розвиток технологій штучного інтелекту, віртуальну реальність, а також тривимірний друк будівель.

А ми, в свою чергу, хочемо зауважити, що швидкий Інтернет — це добре, але і від швидкості сайту залежить залишиться користувач на ньому чи ні, тому що, якщо ваш сайт дуже довго відповідає на запит користувача — велика імовірність того, що цей користувач покине ваш швидко сайт. А швидкі сайти — це зручні сайти, які швидко реагують на будь-які запити. Ось для прикладу наша статистика швидкості сайту:

  1. joomla.ru — 70%
  2. amiro.ru — 65%
  3. www.umi-cms.ru — 67%
  4. i-soft.net.ua — 95%

Джерело